Protetyka stomatologiczna

Protetyka jest jedną z dynamiczniej rozwijających się dziedzin stomatologii. Zajmuje się ona uzupełnianiem braków w uzębieniu oraz przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia.

Protetyka stomatologiczna

Ważną funkcją, jaką pełni protetyka estetyczna, jest też poprawa wyglądu zębów. Niepełne uzębienie niesie bowiem negatywne skutki nie tylko dla zdrowia, ale też codziennego funkcjonowania oraz samopoczucia. Na skutek utraty zębów na twarzy tworzą się zmarszczki, rysy stają się mniej regularne, przeistacza się również profil, zapada się okolica podnosowa i policzki, opadają kąciki ust a twarz nabiera wyglądu typowego dla podeszłego wieku.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów mogą Państwo uzupełnić nawet bardzo znaczne braki w uzębieniu przy zastosowaniu nowoczesnych metod, które ma do zaoferowania protetyka estetyczna i implantologia.

Jak wiadomo, atrakcyjny wygląd twarzy ma kluczowe znaczenie dla kontaktów osobistych lub zawodowych. Dzięki wysokim standardom, jakie osiąga oferowana przez Klinikę protetyka estetyczna i implantologia, umożliwimy Państwu przywrócenie pięknego, szerokiego uśmiechu.

W Dental Center Wejt&Tawkaol, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań gwarantujemy piękny, estetyczny efekt całościowy, a także świetne parametry techniczne wykonywanych prac w postaci trwałości, wytrzymałość oraz komfortu i wygody. Dzisiejsza protetyka estetyczna oferuje różnorodne i użyteczne rozwiązania – korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe (także bezklamrowe z zasuwami, zatrzaskami, protezy oparte na koronach teleskopowych), czy implanty.

Przebarwione lub nieprawidłowo ustawione zęby mogą być w szybki i prosty sposób skorygowane, możliwa jest ich wybielenie, przebudowa lub pokrycie licówkami.

Natomiast stomatologia, a w tym protetyka odtwórcza daje możliwość odbudowy braków w uzębieniu. Każdą sytuację powodująca stres i dyskomfort – brak zęba lub jego złamanie, nieestetyczne, duże wypełnienie np. stary ,srebrny amalgamat, starte, krótkie zęby, większe braki w uzębieniu lub niewygodne, spadające protezy itp. – może rozwiązać nasz zespół specjalistów stosując nowoczesną protetyka.

W Dental Center Wej&Tawakol wykonujemy całościowe, estetyczne i funkcjonalne rekonstrukcje łuków zębowych w pełnym zakresie, indywidualnie dobrane do konkretnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Cennik
Poznaj nasz zespół specjalistów
dr n. med.
Edyta Wejt-Tawakol

lek. dent.
Marek Tawakol

lek. dent.
Adrian Borawski

Ponad 25 lat doświadczenia
Możliwość finansowania leczenia
Akceptujemy karty płatnicze
Umów wizytę online
×

    * Wszystkie pola są wymagane.
    ** Wysyłając formularz akceptujesz nasz regulamin