Finansowanie

Z myślą o zwiększeniu komfortu pacjentów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom MediRaty  umożliwia błyskawiczne finansowanie i rozłożenie kosztów leczenia na raty. Jest to pierwszy system ratalny na leczenie i zabiegi medyczne . Formalności zostały ograniczone do minimum, przez co produkt MediRaty jest przyjazny dla pacjentów pod kątem ceny.

Pacjent otrzymuje finansowanie konkretnego zabiegu w postaci rat rozłożonych na okres od 12 do 60 miesięcy. Oferta dotyczy kwot od 1 000 do 50 000 zł.

Wystarczy skontaktować się telefonicznie z konsultantem lub przekazać swoje dane recepcjonistce placówki, z której usług zamierza się skorzystać, a ta przekaże je do konsultanta MediRaty.  Dalsza procedura jest szybka i przyjazna. Pacjent będzie jedynie zobowiązany do przygotowania dokumentu potwierdzającego osiągany dochód oraz podpisania standardowej i przejrzystej umowy w obecności kuriera, który umowę dostarczy we wskazane przez pacjenta miejsce i termin. W większości przypadków decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje podjęta w ciągu maksymalnie 30 minut od nawiązania kontaktu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Poznaj nasz zespół specjalistów
dr n. med.
Edyta Wejt-Tawakol

lek. dent.
Marek Tawakol

lek. dent.
Adrian Borawski

Ponad 25 lat doświadczenia
Możliwość finansowania leczenia
Akceptujemy karty płatnicze
Umów wizytę online
×

    * Wszystkie pola są wymagane.
    ** Wysyłając formularz akceptujesz nasz regulamin