Dental Center Wejt &Tawakol

Dental Center Wejt & Tawakol świadczy usługi stomatologiczne we wszystkich dziedzinach stomatologii.

Usługi w Dental Center realizowane są przez doświadczonych, kompetentnych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów, przy udziale wysoko wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i sprzęt stomatologiczny.
Szczególną uwagę przywiązuje się do profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta oraz do wysokiej jakości usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. Kluczowym aspektem leczenia jakie proponujemy jest interdyscyplinarne postępowanie u pacjentów z problemami natury estetycznej.

Zabiegi przeprowadzane są przez najlepszych specjalistów ze znakomitymi osiągnięciami naukowymi, nieprzerwanie pogłębiających wiedzę na międzynarodowych kongresach dentystycznych.Nasi specjaliści gwarantują indywidualne i serdeczne podejście do każdego pacjenta, zapewniają pełną informację na temat leczenia podczas konsultacji, w trakcie których można obejrzeć animację planowanego zabiegu i wyjaśnić ostatnie wątpliwości. Umożliwi to podjęcie świadomej decyzji w każdym przypadku, zanim podejmą Państwo leczenie.

W Dental Center zadbaliśmy o to, by wszelkie problemy stomatologiczne można było rozwiązać na miejscu. Istnieje możliwość wykonania zarówno dokładnej diagnostyki dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełnozakresowego leczenia w każdej z dziedzin stomatologii.

Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych, do Państwa dyspozycji jest osiem stanowisk stomatologicznych, profesjonalna sala chirurgiczna, sala do leczenia w narkozie, sala do wybudzeń, mikroskop, nowoczesna lampa do wybielania zębów, najwyższej jakości implanty. Stosujemy też komputerowe znieczulenia, a także sedację wziewną (gaz rozweselający, podtlenek azotu) i dożylną (narkoza).

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego szczególnie rygorystycznie przestrzegamy zasad dotyczących sterylizacji narzędzi.
Jesteśmy zespołem lekarzy pracującym na najnowocześniejszym sprzęcie, przy użyciu najnowszych technik w stomatologii.

Dental Center Wejt&Tawakol oferuje kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z zaangażowaniem zajmie się leczeniem osób w każdym wieku, a także przywracaniem utraconego uśmiechu.

Das Team des Zahnheilzentrums
Das Team des Zahnheilzentrums
Poznaj nasz zespół
Poznaj nasz zespół specjalistów
dr n. med.
Edyta Wejt-Tawakol

lek. dent.
Marek Tawakol

lek. dent.
Adrian Borawski

Ponad 25 lat doświadczenia
Możliwość finansowania leczenia
Akceptujemy karty płatnicze
Umów wizytę online
×

    * Wszystkie pola są wymagane.
    ** Wysyłając formularz akceptujesz nasz regulamin