O nas

25  lat doświadczeń, ciągłego rozwoju, pogłębiania i certyfikowania zdobytej wiedzy dało wymierny efekt w postaci tysięcy wyleczonych i zadowolonych pacjentów.

Szybki rozwój medycyny, wdrażanie nowych technologii sprawia, że dzisiejsza stomatologia opiera się na diagnostyce roentgenowskiej dwu- i trójwymiarowej, obrazowaniu kamerami wewnątrzustnymi, codziennej pracy w dużym powiększeniu przy użyciu lup zabiegowych i mikroskopu, laseroterapii, komputerowych znieczuleń, chirurgii laserowej i ultradźwiękowej, sedacji wziewnej dla bardzo wymagających i wrażliwych pacjentów.

Profil wykonywanych zabiegów zmierza do pełnej estetycznej i funkcjonalnej rekonstrukcji łuków zębowych w szerokiej perspektywie kolejnych lat życia, opartej na nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych rozwiązaniach i materiałach. Dzisiejsze leczenie to kompilacja wiedzy i umiejętności wielu specjalistów z dziedziny endodoncji, periodontologii, protetyki, chirurgii i implantologii, ortodoncji, będących do dyspozycji naszych pacjentów.

Dental Center posiada gabinety w pełni wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia stomatologiczne i dentystyczne. Dysponujemy gronem w pełni wykwalifikowanych stomatologów. Nasi dentyści są specjalistami w takich dziedzinach jak stomatologia ogólna, endodoncja, stomatologia kosmetyczna i estetyczna, chirurgia, periodontologia, protetyka oraz implantologia.

 

Poznaj nasz zespół specjalistów
dr n. med.
Edyta Wejt-Tawakol

lek. dent.
Marek Tawakol

lek. dent.
Adrian Borawski

Ponad 25 lat doświadczenia
Możliwość finansowania leczenia
Akceptujemy karty płatnicze
Umów wizytę online
×

    * Wszystkie pola są wymagane.
    ** Wysyłając formularz akceptujesz nasz regulamin