rejestracja i pytania pod numerem telefonu prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach:
pn - pt: 9.00-20.00, sobota: 9.00-13.00
+48 91 423 57 57

Zabiegi dla mężczyzn

Wróć do oferty

W przypadku mężczyzn proces starzenia się skóry przebiega inaczej niż u kobiet – zmarszczki pojawiają się później, natomiast postępują znacznie szybciej. Po 30. roku życia sprężystość skóry gwałtownie spada i pojawiają się kolejne bruzdy, które z czasem stają się coraz głębsze i bardziej widoczne.

Proces ten jest wieloaspektowy. Dochodzi do niego, kiedy w wyniku działania czynników wewnętrznych i zewnętrznych następują zmiany w strukturze skóry. Sukcesywnie zmniejsza się ilość włókien kolagenu i elastyny, a w tkankach ubywa substancji nawilżających. W następstwie skóra traci swoją sprężystość i jędrność, robi się szorstka i sucha, ukazują się kolejne zmarszczki. Procesu starzenia nie można w pełni zatrzymać, jednak odpowiednio dobrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej umożliwią na dłuższy czas utrzymać dobrą kondycję skóry.

Podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej pacjenci otrzymają informacje, jakie rozwiązania estetyczne odniosą najlepsze rezultaty w każdym konkretnym przypadku.

Co możemy osiągnąć

  • wygładzić i wypełnić zmarszczki oraz bruzdy, co zdecydowanie złagodzi rysy i sprawi, że twarz będzie zrelaksowana i wypoczęta
  • uzupełnić braki objętości na twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego, które niekorzystnie wpływają na nasz wizerunek
  • wyeliminować dyskomfort związany z nadpotliwością dłoni czy pach
  • wyeliminować nadmierne zaciskanie i zgrzytanie zębami, bruksizm
  • zlikwidować uśmiech dziąsłowy

m_1
m_2